Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zrozumiałem.
Gorzów Wielkopolski

Lubuskie warte zachodu
 
 
 
 
Logowanie
 
 
 

nie jesteś zarejestrowany?
wpisz proponowany login i hasło, a przejdziesz do dalszej części formularza..
Relacje

Elektryczna Doda w Gorzowie

Coraz częściej Gorzów jest odwiedzany przez znane postaci. Ich przyjazdom towarzyszy podekscytowanie i dobra zabawa. Tym razem w pamięci gorzowian pozostanie Dorota Rabczewska - Doda Elektroda z zespołem Virgin, która 19 maja zaśpiewała w naszym amfiteatrze.

Godzinę przed koncertem wejście oblegane było przez dziesiątki fanów, każdy chciał zająć najlepsze miejsca. Także pola widokowe za płotem amfiteatru szybko zostały zaludnione.
Gwiazda, oczywiście, spóźniła się, a oczekiwanie, gdy pogoda w kratkę, było uciążliwe. Szczególnie, kiedy wśród widzów  znajduje się piszcząca armia wiernych fanek Dody
w zbyt krótkich spódniczkach i uderzających (w dobry gust) kolorach.

Około godziny 21.00 płachta zasłaniająca scenę została opuszczona. Wszyscy wstali
z ławek, gorąco i głośno witając Dodę. Było naprawdę dynamicznie!

Koncert trwał ponad godzinę. Szkoda tylko, że nie można było uwolnić się od piosenek „Dwie bajki” i „Znak pokoju”. Ale to chyba znak rozpoznawczy tego typu gwiazd - śpiewanie kilku hitów w kółko. Poza tym nic nadzwyczajnego.

                                                                                               (tekst: Marcin Słowiński)



22-05-2006
/ sprawozdania z tego miesiąca
 
Komentarze

re:( doda zdzicho53@o2.pl, 21-06-2006 19:34
Każdy koncert ma określony dzień i godzinę rozpoczęcia , gdzie zaprasza się słuchaczy, którzy przychodzą na czas, bo otrzymali staranne wychowanie Na..


zaloguj się aby móc komentować ten artykuł..

Kalendarz imprez
Sfinansowano w ramach Kontraktu dla województwa lubuskiego na rok 2004

Copyright © 2004-2026. Designed by studioPLANET.pl. Hosting magar.pl